Metatech

Specjalizujemy się w obróbce mechanicznej metali z zastosowaniem nowoczesnych technologii

Produkujemy elementy metalowe dla przemysłu meblowego i motoryzacyjnego, a także gotowe segmenty i elementy do maszyn i linii technologicznych.

W głównej mierze produkujemy wysokiej jakości produkty oraz konstrukcje stalowe, które dostarczane są bezpośrednio do producentów wyrobów gotowych, jak również do ich kooperantów. Jesteśmy również poddostawcą półproduktów i produktów gotowych, przy produkcji których korzystamy z usług firm zewnętrznych, w zakresie cynkowania ogniowego i galwanicznego, elektropolerowania, lakierowania proszkowego oraz chromowania.

Produkcja ww. elementów najczęściej odbywa się ze stali nierdzewnej, czarnej jak i aluminium. Przy pomocy naszych specjalistycznych urządzeń jesteśmy w stanie poddać obróbce blachy do 20 mm grubości oraz do 3 m szerokości. Materiał używany bezpośrednio do produkcji jest zamawiany u stałych dostawców. Sporadycznie realizujemy również zamówienia z materiałów powierzonych przez klienta.

Dlaczego my

Od ponad dekady dostarczamy naszym klientom wytworzone przez nas produkty. Nasza elastyczna produkcja jest przygotowana na nietypowe zlecenia indywidualne oraz produkcję seryjną, kontraktową.

Park maszynowy

Bogaty

park maszynowy

Doświadczenie

12 lat

doświadczenia

Pracownicy

100+

pracowników

Potwierdzeniem naszej dobrej pracy jest mała ilość reklamacji oraz zwiększenie zaufania klientów do naszej firmy, co objawia się poprzez składanie nowych zleceń, wymagających poszerzenia procesu produkcyjnego.

Nasi klienci cenią nas za:
dobrą jakość dostarczanych produktów, terminowość (99,9% terminowych dostaw), konkurencyjne ceny.

Wysoką jakość potwierdza uzyskany certyfikat ISO oraz księga jakości.

Oferujemy kompletną obróbkę metali

Cięcie piłą, prasą, laserem; spawanie; frezowanie; obróbka skrawaniem; tłoczenie; montaż elementów.

Na nasz park maszynowy składają się urządzenia dzięki którym realizacja procesów odbywa się według najnowszych technologii. Korzystamy z rozwiązań wiodących producentów branży maszynowej takich jak: Trumph, Amada, Helmerding, Weingart, Mikron.

Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, odpowiedniemu zarządzaniu i pomysłom, firma ciągle umacnia swoją pozycję na rynku.

Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza składająca się m.in. z inżynierów produkcji, technologów, programistów CNC i kontrolerów jakości zapewnia fachową i rzetelną obsługę a także indywidualne podejście do każdego klienta.

Telefon

+48 32 723 39 40

+48 32 445 30 57

Lokalizacja

ul. Towarowa 3

43-180 Orzesze-Woszczyce

(DK 81, zjazd przy stacji paliw Lotos)